ERT PLUS

Hayallerinizi Ertelemeyin

ERT PLUS TOPKAPI PROJE SATIŞI BAŞLAMIŞTIR.


TARİHİN YANI BAŞINDA EŞSİZ GÜZELLİKTE YENİ BİR YAŞAM SİZİ BEKLİYOR.


Uygarlığın yükseldiği bu topraklarda şimdi Ert Plus Topkapı yükseliyor. Tarihe ev sahipliği yapmış bu güzel semtimiz şimdi sizi ev sahibi yapmak için hazırlanıyor. Şehrin merkezinde, İstanbul’un yoruculuğundan uzak, dinamizmine yakın, kendinizi değerli hissedeceğiniz Ert Plus Topkapı dünyaya yeni bir çerçeveden bakmanızı sağlıyor. 


HAYATINIZA DEĞER KATIN

Ert Plus Topkapı’nın mükemmel konumu sadece Avrupa Yakası’nın değil, İstanbul’un en merkezi yerlerinden biridir. Bu değerli bölgede yapacağınız yatırım, sizi hayallerinize yaklaştıracak. Durmaksızın gelişen ve büyüyen İstanbul’da önemli eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakınlığının yanı sıra ana ulaşım arterlerinin ortasındaki konumu, her geçen gün değerini arttıracak. 

HAYALİNİZDEKİ EVE ÇOK YAKINSINIZ

"Avrupa Yakası’nın hareketliliğini barındırmasının yanı sıra istediğiniz zaman da kafa dinleyebileceğiniz bir yer, aynı hayallerinizdeki gibi. Benzersiz lokasyonu ile Ert Plus Topkapı, E-5 Otoyolu’na ve Atatürk Havalimanı’na yakın konumda bulunuyor. Topkapı’nın merkezinde yer alan proje, metrobüs, tramvay ve metro istasyonlarına 5 dk. otobüs duraklarına yürüme mesafesinde.  Ayrıca önemli eğitim ve sağlık kuruluşlarının da hemen yanı başında. Hayata bakış açınızı değiştirecek yepyeni bir konut projesi. Trafik ve stresi kapının dışında bırakacağınız mutlu ve hayat dolu yaşamı Ert Plus Topkapı’da bulacaksınız."

PROJE DETAYI İÇİN TIKLAYIN.